Akcesoria do maszyn poligraficznych firmy SNIMPOL charakteryzują się najwyższą jakością wykonania ze specjalnie dobranych materiałów. Dzięki nim maszyny w Twojej firmie będą pracować długo i bezawaryjnie. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. Tworzymy też części niestandardowe, o nietypowych parametrach na indywidualne zamówienie.

Części do maszyn poligraficznych w sprzedaży

AKCESORIA SPGPrints DO SITODRUKU ROTACYJNEGO

Jako oficjalny przedstawiciel holenderskiego koncernu SPGPrints, oferujemy naszym klientom najwyższej jakości części eksploatacyjne oraz oprzyrządowania do sitodruku rotacyjnego.
Są to między innymi:
– Sita płaskie RotaPlate
– Sita typu sleeve RotaMesh
– Stacje sitodrukowe
– Koła zębate drukowe
– Pierścienie aluminiowe do mocowania sit
– Oprzyrządowanie pre-press: lasery do grawerowania sit, naświetlarki, suszarki, przyrządy do inspekcji sit, myjki, ociekacze i inne
– Chemia do czyszczenia sit

Kliknij w zdjęcie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej

CZĘŚCI DO AUTOMATÓW SZTANCUJĄCYCH 

Dzięki naszemu doświadczeniu w serwisie automatów sztancujących posiadamy wiedze jakich części nasi klienci poszukują najczęściej. Są to między innymi

– Części do aparatów podających arkusz
– Rolki prowadzące i ze szczotkami
– Płyty twarde do sekcji sztancujących
– Łapy wraz z igłami zabierakowymi
– Pompy próżniowe
– Łańcuchy i prowadnice
– Separatory arkuszy

Świadczymy też usługę regeneracji części mechanicznych jak i produkcji wymaganych elementów. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Kliknij na zdjęcie by zapoznać się z pełną ofertą nowych maszyn sztancujących.

 

CZĘŚCI DO SZTANCTYGLI

Jesteśmy dostawcą elementów eksploatacyjnych do sztanctygli. Nie tylko poszukujemy na rynku wymaganych zamienników ale równie jesteśmy producentem płyt twardych, ślizgów, sprzęgieł i innych elementów składowych pras sztancujących. 

SYSTEMY GRZEWCZE

Dostosowujemy maszyny sztancujące do hot-stampingu. Przygotowujemy płyty ze specjalnego stopu aluminium do każdej maszyny. Wszystkie wymiary i wymagania dotyczące dodatków uwzględniane są w produkcji po konsultacji z klientem.

REDUKCJE GLIZ

Redukcje odpowiadają za dostosowanie średnicy wału rozprężnego do gilzy. Tak jak w przypadku pozostałych produktów, wykonywane są na zamówienie po wcześniejszych konsultacjach z klientem. Materiał, z którego są wykonywane charakteryzuje się odpornością na ścieranie co zapewnia wieloletnią eksploatację.

PRZECIWNOŻE DO PRZECINAREK GILZ

Nasze noże cechuje długa żywotność, wykonane są z bardzo trwałego materiału. Oferujemy wersję z kołnierzami, otworami lub na łożyskach.