MASZYNY I AKCESORIA SPGPrints DO SITODRUKU ROTACYJNEGO


 

 

Od 2022 roku firma SNIMPOL Sp. z o.o. została oficjalnym agentem SPGPrints. Od tej pory w naszej ofercie znajdują się sita typu RotaPlate(płaskie) i RotaMesh(sleeve) oraz akcesoria wymagane do przygotowania ich do druku. Holenderski koncern SPGPrints(dawniej STORK) jest światowym liderem w sprzedaży sit, które służą między innymi do zadruku tekstyliów, folii, papieru, aluminium oraz wszelkiego rodzaju tworzyw. Klientami SPGPrints są wytwórnie papierów wartościowych(sita SecuScreen), producenci etykiet samoprzylepnych i termokurczliwych, producenci osłonek na wędliny, producenci puszek aluminiowych i wiele innych. Przez ostatnie 10 lat firma wkroczyła na rynek druku podzespołów elektrycznych(np. paneli fotowoltaicznych) oraz przemysłu farmaceutycznego (produkcja testerów COVID-19 czy testerów poziomu glukozy we krwi dla diabetyków.


SPGPrints od lat dostarcza swoje stacje sitodrukowe do maszyn marki Mark Andy, Nilpeter, Bobst czy Omet, które znajdują się w naszej ofercie serwisowej. Głównym założeniem rozpoczęcia współpracy między naszymi organizacjami jest rozszerzenie sieci sprzedaży oraz wzmocnienie wsparcia technicznego dla sekcji sitowych produkcji SPGPrints na terenie Polski. Od teraz klienci posiadający swoje zakłady produkcyjne w naszym kraju korzystający z produktów SPGPrints będą pod opieką działu technicznego SNIMPOL Sp. z o.o., który dołoży wszelkich starań by poprawić wydajność i jakość druku oraz przyczyni się do utrzymania ciągłości działania linii produkcyjnych klienta. Nasza firma będzie odpowiadać za klientów z branży produkcji etykiet, opakowań, elektroniki i powlekania.SITA I AKCESORIA DO SITODRUKU DOSTĘPNE W SNIMPOL


Obecnie oferowane przez nas produkty SPGPrints to nie tylko sita. Są to również maszyny do druku elektroniki i powlekania, sekcje drukowe, pierścienie mocujące, napędowe koła zębate, rakle oraz wszystkie urządzenia wchodzące w skład przygotowalni sit do druku. Firma SPGPrints posiada patent na innowacyjny system sit do sitodruku RotaMesh typu sleeve. Są to siatki, które umożliwiają wielokrotne zmienianie drukowanego wzoru.  Są dostarczane do klienta w postaci zwiniętego rękawa. Ich żywotność jest szacowana na 500 000 metrów co czyni je idealnymi do powtarzalnych zamówień. Materiał z jakiego są zrobione to czysty nikiel. Do ich naświetlania opracowana została specjalistyczny laser grawerujący  RotaLEN. Dzięki RotaLEN wyeliminowano problemy związane z naświetlaniem sit poprzez kliszę oraz do minimum skrócono czas przygotowania sita do produkcji.

 

FUNDAMENTALNE ZALETY SITODRUKU ROTACYJNEGO


Prędkość i ciągłość produkcji

Powtarzalność i druk dużych nakładów

Brak problemów z zatykaniem się otworów sit(jak w przypadku sitodruku płaskiego)

Żywotność sit zmniejszająca do minimum przestoje

Łatwość integracji z innymi procesami produkcyjnymi


ZASTOSOWANIE SITODRUKU ROTACYJNEGO


SPGPrints pokazuje, że zastosowań sitodruku rotacyjnego jest wiele. Przykładem jest wymieniony wcześniej druk elektroniki. Sekcje sitowe SPGPrints  z powodzeniem są wykorzystywane przez producentów do anten RFID, pasków magnetycznych, fotowoltaiki, układów scalonych oraz lamp elektroluminescencyjnych oraz produkcji pasków do glukometru. Grubość nakładanej powłoki przez sito może osiągać nawet do 250µm. 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ SITODRUKU ROTACYJNEGO W SNIMPOL!


Zachęcamy wszystkich zainteresowanych produktami SPGPrints do kontaktu z naszą obsługą pod numerem +48 600-096-614 lub na mail wr@snimpol.pl. Zrobimy wszystko co w naszej mocy by oferowane przez nas produkty podnosiły innowacyjność i konkurencyjność polskich przedsiębiorstw na rynku światowym. Potencjalnym klientom oferujemy możliwość obejrzenia naszych produktów oraz wykonania testów na własnych maszynach.