O nas

Nasza firma istnieje od 1998 i przez ponad 20 lat zbudowała silną pozycję na rynku obsługi mechanicznej maszyn pracujących w drukarniach. Nasi klienci zaufali nam dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowników, którzy dokładają wszelkich starań by jak najszybciej rozwiązywać ich problemy z parkiem maszynowym. Ich zaufanie zdobyliśmy poprzez natychmiastowe realizację zleceń i elastyczność z jaką dostosowujemy się do planów produkcyjnych. Posiadany przez nas park maszynowy pozwala ograniczyć do minimum uzależnienie od zewnętrznych dostawców oraz na realizację zadań w najkrótszym możliwym czasie. Współpraca z nami odbywa się na zasadach partnerstwa–przed rozpoczęciem realizacji zamówienia zachęcamy do spotkania lub kontaktu telefonicznego w celu zapoznania się, poznania swoich celów i priorytetów.

Nasza misja i wizja

Naszą misją jest wsparcie przemysłu poligraficznego, w celu utrzymania ciągłości działania oraz usprawnienia procesów produkcyjnych. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż nasi klienci są dostawcami firm farmakologicznych, spożywczych i chemicznych, które odpowiadają za wytwarzanie produktów pierwszej potrzeby dlatego wiemy jak wielką rolę sprawuje rzetelność oraz czas wykonanych usług. Chcemy służyć naszą widzą oraz zapleczem technicznym na najwyższym poziomie, budując długotrwałe relacje oparte na partnerstwie i zaufaniu.

Naszą wizją jest stworzenie organizacji, która przyczyni się do zbudowania lepszego jutra, poprzez wdrażanie nowych technologii, otwartość na innowacje oraz kooperacje z partnerami biznesowymi. Chcemy razem z nimi tworzyć bezpieczniejszą i spokojniejszą przyszłość poprzez ciągłe ulepszanie linii produkcyjnej i rozwiązywanie problemów technicznych. Wierzymy, że ograniczenie ilości pracy ludzkich rąk poprzez innowacyjne i niezawodne metody to kierunek, który prowadzi nas do zacieśnienia relacji z naszymi klientami.